Pareldag Oude IJsselstreek 2017

Maandag 5 juni 2017
Garden Rumours ging met een huifkar naar de diverse locaties van Pareldag om de dag muzikaal op te luisteren.

Fietstocht langs kleine, bijzondere, unieke en verrassende activiteiten
Tijdens Pareldag komen niet de grote evenementen voor het voetlicht, maar worden kleine, bijzondere, unieke en verrassende parels aan een snoer geregen in twee fietsroutes. Wist u dat er in Oude IJsselstreek een circusschool is? En wist u dat er ook een eekhoornmuseum te vinden is? Via de fietstocht door Oude IJsselstreek gaat u op zoek naar activiteiten waarvan u niet wist dat ze er waren in onze gemeente. Op 5 juni kunt u genieten van vers brood gebakken in een houtgestookte bakoven of u kunt een korte voorstelling bijwonen van Theaterfabriek Gekkoo. Of misschien een workshop volgen bij Theater Rouler en bekijken hoeveel kleding toneelvereniging ’t Buurtschap in Sinderen heeft? U kunt jongleerballetjes maken en circusattributen uitproberen bij de Steenhouwerij Henk Welling in Ulft. De koperslager in Silvolde laat u zien hoe hij werkt op oude machines en bij de Koffieboerderij treedt Dansgroep de Dörsvlegels voor u op. Er is voor elk wat wils.
De routes zijn af te halen bij de VVV vestigingen in onze gemeente en bij de gastgevers op de routes.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *